OPIS FIRMY

Asofta Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą zaawansowane usługi informatyczne i szkoleniowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracowników i współpracowników firma oferuje szeroki zakres usług doradczych związanych z  informatyką gospodarczą i technologią informatyczną. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorstw i klientów korporacyjnych, pragnących zoptymalizować procesy biznesowe wewnątrz swojej organizacji. (...)


DZIAŁALNOŚĆ

Działania firmy Asofta Sp z o.o. skupiają się na:

• Diagnozowaniu stanu systemu informatycznego funkcjonującego u Klienta

• Ocenie dostosowania wybranych aplikacji do procesów biznesowych, procedur oraz potrzeb Klienta

• Projektowaniu częściowych lub kompleksowych rozwiązań optymalnych dla Klienta przy uwzględnieniu specyfiki danej branży oraz (...)

MISJA FIRMY

Misją firmy Asofta Sp. z o.o. jest dostarczanie w pełni profesjonalnych i kompleksowych usług infor­matycznych oraz szkoleniowych, które wspierają Klientów w dążeniu do uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Cel ten jest osiągany poprzez wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych usprawniających oraz doskona­lących procesy biznesowe i zarządcze w firmie Klienta. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres szkoleń informatycznych oraz biznesowych umożliwiających pracownikom sprawne (...)