Usługi konsultingowe

W realizacji projektów wdrożeniowych Asofta przyjmuje wytyczne metodyki PMI, co zapewnia najwyższą jakość procesów zachodzących w trakcie trwania projektu oraz jego produktów.
Metodyka PMI to nowoczesna metodyka zarządzania projektami, stworzona przez amerykański Project Management Institute. Standardy PMI oparte są na wieloletnim doświadczeniu praktyków zarządzania projektami - zarówno osób prywatnych jak i dużych instytucji. Obecnie standardy te są stosowane na całym świecie jako podstawowa metodyka zarządzania projektami. (...)

Usługi wdrożeniowe

Jednym z głównych obszarów usług wdrożeniowych, w których specjalizuje się Asofta jest implementacja oprogramowania SAP ERP. Na system SAP składa się szereg aplikacji, których architektura odzwierciedla strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa oraz procesy zachodzące w firmie.  (...)

Infrastruktura informatyczna

Firma Asofta wspiera swoich Klientów w zakresie gromadzenia i przetwarzania stale rosnącej ilości danych, które codziennie przepływają przez wszystkie działy przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalne i niezawodne usługi hostingowe, które umożliwią pracownikom Twojej firmy stały dostęp do niezbędnych informacji oraz  pozwolą skutecznie wyeliminować koszty związane z przechowywaniem bezpiecznych kopii dużych ilości danych. (...)


Usługi maintenance

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wsparcia technicznego dla sprzętu i systemów informatycznych klasy ERP. Oferta ta dotyczy zarówno wsparcia w okresie powdrożeniowym dla projektów realizowanych przez pracowników Asofta, jak również usług utrzymania i serwisu sprzętu i oprogramowania zainstalowanego przez inne firmy. Usługi maintenance w zależności od potrzeb świadczone są zdalnie lub w siedzibie Klienta. Wsparcie w wybranych przypadkach udzielane jest przez telefon lub przy użyciu zdalnego dostępu do komputera użytkownika. Pozwala to skrócić czas reakcji oraz optymalizować koszty usługi.

Usługi maintenance świadczone przez Asofta pozwolą przewidywać i zapobiegać nieoczekiwanym przestojom w funkcjo­nowaniu systemu bądź sprzętu w Państwa firmie. (...)

Dostawy

Dostawy:

  • dostawy sprzętu komputerowego: komputery, drukarki, podzespoły, akcesoria
  • dostawy oprogramowania: licencje Microsoft, Autodesk, Corel, programy antywirusowe
  • dostawy i konfiguracja macierzy dyskowych NAS
  • dostawy materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i zamienników

Systemy hostingowe

Usługi dotyczące systemów hostingowych:

  • dobór i konfiguracja systemów hostingowych dopasowanych do potrzeb klienta
  • konfiguracja serwera WWW i kont pocztowych
  • instalacja systemów CMS: Joomla, Worldpress.

Usługi SAP

Jednym z głównych obszarów usług wdrożeniowych, w których specjalizuje się Asofta jest implementacja oprogramowania SAP ERP. Na system SAP składa się szereg aplikacji, których architektura odzwierciedla strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa oraz procesy zachodzące w firmie. (...)

 


Usługi szkoleniowe

Usługi szkoleniowe
•    Szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania i sprzętu teleinfor­maty­cznego
•    Szkolenia użytkowników kluczowych i końcowych SAP
•    Opracowanie instrukcji użytkownika
•    Szkolenia biznesowe