Opis firmy

Asofta Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą zaawansowane usługi informatyczne i szkoleniowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracowników i współpracowników firma oferuje szeroki zakres usług doradczych związanych z  informatyką gospodarczą i technologią informatyczną. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorstw i klientów korporacyjnych, pragnących zoptymalizować procesy biznesowe wewnątrz swojej organizacji.


Od 2002 roku Asofta wspiera klientów w realizacji projektów informatycznych na każdym ich etapie: w trakcie doboru rozwiązań informatycznych, przygotowywaniu specyfikacji przetargowych oraz wdrażaniu systemów klasy ERP, głównie SAP.

Firma Asofta pomaga dobrać rozwiązania telekomunikacyjne i hostingowe optymalnie dopasowane do potrzeb klienta.  W ramach tych działań odbywa się szacowanie budżetu, dopasowywanie infrastruktury, sprzętu i oprogramowania aplikacji do wymagań klienta oraz wsparcie inwestora w kontaktach z podwykonawcami.

Siłą firmy jest zespół doświadczonych konsultantów i programistów, którzy mają na swoim koncie wiele zakończonych sukcesami projektów potwierdzonych podtrzymywanymi i rozwijanymi relacjami z klientami w różnych branżach.

Spółka Asofta współpracuje z różnymi firmami informatycznymi i doradczymi, taki jak HP i SAP przy realizacji projektów w Polsce i za granicą.

Do grona naszych klientów należą takie firmy, jak spółki Grupy PKN Orlen, Henkel Polska, Aster czy Telewizja Polsat.