Oferty pracy

Obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Osoby zainteresowane współpracą z Asofta w przyszłości oraz pozostawieniem swojego cv w naszej bazie danych prosimy o przesyłanie cv na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asofta Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Poszukujemy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki Asofta, zapraszamy do współpracy specjalistów z doświadczeniem w realizacji projektów wdrożeniowych w zakresie systemów klasy ERP. Poszukujemy osób ambitnych i samodzielnych, chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. W związku z tym, iż specjalizujemy się w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań IT, podejmiemy współpracę z osobami, które obok kwalifikacji zawodowych mogą zaoferować odpowiedni do pracy w projektach zestaw cech charakteru, takich jak organizacja, komunikatywność, elastyczność i wysoka kreatywność w wypracowywaniu najlepszych dla klienta koncepcji rozwiązań IT.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany pracą u nas prześlij swoje cv na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Nawet jeśli w danym momencie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, zbieramy i archiwizujemy wszystkie zgłoszenia.